‘Akshay Kumar Nihayet Hera Pheri 3’te’ Üzerine Suniel Shetty: O Asla Dışarı Çıkmadı – Özel | hint filmi haberleri

Doğal

New member

‘Hera Pheri’ serisi hakkında çok şey söylendi. Filmin üçüncü bölümü, Akshay Kumar’ın filmin bir parçası olmayacağını söylemesinin ardından manşetlere çıktı ve hayranların kalbi kırıldı. Daha sonra Kartik Aaryan’ın da bunun bir parçası olduğu söylendi. Ancak hayranlar, AK’nin sonunda serinin bir parçası olduğunu ve Raju, Shyam ve Babu Bhaiyya’nın yeniden bir araya geldiğini öğrenince rahat bir nefes aldı.
Etimes ile yaptığı özel bir sohbette Suniel geçtiğimiz günlerde “Hera Pheri 3” ve Akshay’ın sonunda filmin bir parçası olacağından bahsetti. Shetty, “Asla dışarı çıkmadı. Belki de içinde olması gereken sadece matematikti. Bazı şeyler onun için net olmayabilir. Firoz bhai (Firoz Nadiadwala) ve Akshay bunu çözdü. Her zaman bana biz “Hera Pheri” serisinin üçüncü bölümü. Bu seri büyülü; Paresh bhai (Paresh Rawal) bunun için çekim yaptığımızda bunu söyledi.”

Ekip yakın zamanda yapımcı Firoz Nadiadwala’nın Empire stüdyosunda bir tanıtım filmi çekti. Suniel ayrıca Akshay’a övgüde bulunarak, “Ajay Devgn ve Akshay’ı her zaman devam etmek için bir ilham kaynağı olarak gördüm. Akshay bir şey görürse hemen beni arar. Beni sabah 7’de arar. ‘Ahan bir yıldızdır’ demek için beni aradı. .”
İki aktör uzun bir ortaklığı paylaşıyor ve 90’lı yıllardan itibaren birlikte pek çok film çekmişler. Bu arada Etimes, daha önce Farhad Samji’nin ‘Hera Pheri 3’ün yönetmeni olarak Anees Bazmee’nin yerini aldığını bildirmişti.

Suniel’in Etimes ile yaptığı konuşmanın tamamını buradan izleyin: