Rani Mukerji, Ms Chatterjee Norveç’e Karşı Yayınlanmadan Önce Alaycılıkla Mücadele Hakkında: ‘OTT İçeriği’ Terimi Beni Çok Rahatsız Ediyor | hint fil

Doğal

New member

Rani Mukerji, yakın zamanda vizyona giren Mrs Chatterjee Vs Norveç filmi gişede başarılı olduğu için şu sıralar şenlik havasında. Film dünya çapında yaklaşık 3 milyon dolar kazanırken, Rani filminin vizyona girmesiyle ilgili sinizmle mücadelesinden ve OTT içeriği teriminin onu nasıl rahatsız ettiğinden bahsetti.
“Türü ne olursa olsun, iyi bir filmin her zaman izleyicisini bulacağına inanıyorum. Filmimiz için pek çok zorluk vardı çünkü moda olan yeni kelime OTT ‘içerik’ – bu beni gerçekten etkileyen bir şey çünkü ben Rani, Variety’ye, sinemanın sinemalarda yaşayabileceğiniz bir deneyim olduğuna gerçekten inanıyorum” dedi.

“Filmin vizyona girmesinden önce çok fazla sinizm vardı ve moda olan OTT içeriği terimini söyleyen pek çok muhalif vardı. Bu yüzden gerçekten korkutucuydu çünkü yapayalnızken ve bu sinizmle savaşırken, umut ettiniz ve dua ettiniz ki ben sadece istedim Seyirci iyi sinemaya olan inancımı teyit etti ve seyirci bunu yaptı.”

Rani filmde çocukları için devlete karşı savaşan bir anneyi canlandırıyor. Film, Sagarika Chakaraborty’nin Bir Annenin Yolculuğu adlı kitabından uyarlanmıştır. Ashima Chibber’in yardım ettiği Mrs Chatterjee Norveç’e karşı, diğerleri arasında Neena Gupta, Jim Sarbh ve Anirban Bhattacharya da yer alıyor.

Rani ayrıca başka bir filme imza atmadığını açıkladı ve merhum Pradeep Sarkar’ın yönettiği Mardaarni serisini ilerletme arzusunu dile getirdi. Mardaarni 2 yönetmeni Gopi Puthran’dan bir sonraki taksit için senaryoyu beklediğini söyledi. “Kesinlikle Dadalarım olacak [Sarkar’s] Üçüncüsü için kesinlikle nimetler, ”diye ekledi.