Samson, geçen yılki gösteriye ayak uydurma baskısı olacağını söylüyor | Jaipur Haberleri

MuzMo

New member

Jaipur: Sanju Samson ve Rajasthan Royals aynı madalyonun iki yüzü. Rajasthan Royals’ın ilham verici lideri, ekibin iniş çıkışlarını yakından gördü ve on yıldır takımın bir parçası.
“18 yaşımdayken Royals’a katıldım. Şimdi 28 yaşındayım ve şu ana kadar olağanüstü bir yolculuk oldu. Son on yıl tamamen heyecan verici ve zorlu geçti. Bu benim takımım ve her zaman RR’nin başarılı olmasını istiyorum” dedi. Samson geçenlerde takımın yeni formasının lansmanı sırasında burada.
Wicket-keeper-vurucu Samson, IPL 31 Mart’ta başlarken başka bir zorlu sezonu dört gözle bekliyor.
Kerala yıldızı, geçen yıl belirlenen yüksek standartları karşılamak için kendilerini hazırlayan takım yönetiminin ve taraftarların beklentilerinin farkında.
“Geçen yılki gösteriye ayak uydurma baskısı her zaman orada olacak. 2022’de zirve toplantısına ulaşmak tüm ekibin rüya performansıydı. Geçen yıl finallere ulaştığımıza göre, insanlar yeniden parlamamızı bekleyecekler. Samson, “İyi oynayıp, daha iyi değilse de geçen yılın performansıyla eşleşmekten başka seçeneğimiz yok” dedi.
RR’nin son baskısının ikincileri üçüncü ve son hazırlık kamplarına Salı günü SMS Stadyumu’nda başladı. Oyuncuların çoğu kampa katıldı ve baş antrenör Kumar Sangakkara’nın gözetiminde hazırlıklara başladı.
“Koçumuz Sangakkara olduğu için şanslıyız. O efsanevi bir oyuncu ve antrenman sırasında soyunma odasında ve yerde olması hepimiz için büyük bir destek. Engin tecrübesiyle kendimizi sürekli geliştiriyoruz” diyor Samson.
Jaiswal, IPL’deki hanehalkı formuma devam etmeye çalışacağım diyor:
Yashaswi Jaiswal bu sezon çok formda. Yakın zamanda sonuçlanan İran Kupası’nda rekor kırarak büyüyen itibarına zarar vermedi. Atılgan solak, yüzyıllardır prestijli yerel turnuvanın her iki vuruşunu da vuran ilk vurucuydu.Mumbai’den 21 yaşındaki oyuncu, toplam 357 koşuyla her İran Kupası maçında en çok gol atan oyuncu oldu.
“Bu sezon formumdayım. İran Kupası iki asırlık pastanın üzerindeki kremaydı. IPL’deki harika formumu takımıma fayda sağlamak için devam ettirmek için can atıyorum. Zorluğun daha büyük olacağı açık ama yapacağım elimden geleni yap” dedi.