Suniel Shetty, KL Rahul’dan damadı, kriket oyuncusu ve kocası olarak bahsediyor ve ‘O oynarken korkuyorum’ diyor – Özel | hint filmi haberleri

Doğal

New member

Athiya Shetty ve KL Rahul, bu yıl 23 Ocak’ta Suniel Shetty’nin Khandala’daki çiftliğinde özel bir törenle evlendi. Çift, sadelikleri ve kimyalarıyla netizenleri hayran bıraktı. Fotoğraflarının herkesi günlerce hayran bıraktığından bahsetmiyorum bile. Suniel Shetty, düğünden sonra medyaya konuştuğunda duygusal bir babaydı.
ETimes ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Shetty, KL Rahul’un damadı olması hakkında konuştu. “Ben gururlu bir babayım. Athiya kutsanmış. Ahan kutsanmış; çok sakin ve saygılı olan KL’den öğreniyor” dedi. Suneil güldü ve kendisinin gösterdiği bir eşleşme olduğunu söyledi. “Athiya ve KL’nin birbirlerini gördüklerinden haberdardım. KL, memleketime 3 km uzaklıktaki bir yerden. Mangalorlu çocuk. Cennette yapılmış bir eşleşme ve belki de Suniel Shetty tarafından tezahür ettirildi.”

Shetty ayrıca bir kriket oyuncusu olarak Rahul için açıldı. “O oynarken endişeleniyorum. Oynayan benim çocuğum. Onun iyiliğini her zaman dilerim. Onun gözlerine baktığımda, her kriket oyuncusunu anlamaya ve takdir etmeye başladım. Çocuğunuz dibe vururken, bunu yapar mı?” silkeleyerek uyandır, o işinin ustası ama sen onu bir baba olarak görüyorsun. Ve sonra bir anka kuşu gibi yükseldiğinde.”
Gururlu kayınpeder sözlerine şöyle devam etti: “Sosyal medyayı hiç dert etmem. İlgi odağınız O çok dürüst bir çocuk Takımın bel kemiği O, içinde pek çok iyilik var Kriket oyuncusu olmak istedim Kriketimi biliyorum ve bir çocuğun nasıl yapıldığını görebilirim Ve ayrıca Athiya üzerinde çok sakinleştirici bir etki. Tanrı onları korusun.”

Athiya ve KL Rahul, düğümü bağlamaya karar vermeden önce bir süredir çıkıyorlardı. Suniel düğünde, çiftin Mumbai’de bir düğün resepsiyonu düzenleyebileceğini, ancak ancak IPL’den sonra söylemişti.

Suniel’in Etimes ile yaptığı samimi sohbeti aşağıdan izleyebilirsiniz: