Femina Miss India 2023 Ödül Gecesi: Bosco Martis, koreograftan jüriye dönüştüğü için onur duyuyor | hint filmi haberleri

Doğal

New member

Koreograf Bosco Martis, Shah Rukh Khan’ın yıldızı Pathaan’a verilen yoğun ilgiden çok memnun. Film çıkmadan önce hayranlar, kanca adımını eşleştirirken iyimser şarkı Jhoome Jo Pathaan’a çoktan kanalize olmuşlardı. Şarkının nesiller boyu kırılmayı başardığı için mutlu.
“Jhoome Jo Pathaan’a en güzel iltifat, 4’ten 60’a herkesin dans ettiğini görmüş olmam. İzleyicilerin büyük bir bölümüne hitap etti ve farklı kültür, ülke ve yaş gruplarından insanlar tarafından beğenildi. Şarkının gerçek ihtişamı bu,” dedi Bosco ETimes’a Femina Miss India 2023 Ödül Gecesi oturum aralarında.

Koreograf ayrıca bugün Femina Miss India şovunun değerlendirilmesinden de bahsetti. “Yargıç olmak benim için büyük bir onur. Kariyerime koreograf olarak başladığımı ve bu günleri görmek için çok çalıştığımı düşünüyorum” dedi. Deneyimsiz olanlar için: Lara Dutta, Femina Miss India’yı kazandığında Bosco bir koreograftı.

Geçen yıl, Bosco ilk yönetmenlik denemesini Rocket Gang ile yaptı. Yönetmen olmakla ilgili olarak şunları söyledi: “Daha sık yönetmenlik yapmak isterim. Filmimi karantina sırasında yönettim ve en zor zamanlarda yaptık ama yine de yaşadığım en iyi zamandı. daha sık yönlendirin.”