Güncel Motosiklet Ekipman Önerisi

• Konuyu başlatan yucehanozkan
  • Başlangıç tarihi
Y

yucehanozkan

Guest
Merhaba arkadaşlar, malumunuz bir süredir devam eden kampanyalar dahilinde, kendime RKS Freccia 150 aldım ve aranıza katılmış oldum. Öncesinden de sürmememe rağmen motosikletlere karşı bir ilgim vardı. İlgim, tutkuya dönüştü ve kararımı verdim ki kendimi geliştireceğim ve motosikletimi de (trafiği ve sürüşü iyice öğrendikten sonra) yükselteceğim.

Bu hususta müsaadenizle siz değerli abilerime, kardeşlerime birkaç sorum olacak.

Motosikletimi ileride yükselteceğim için ekipmanlarımı uzun süreli olarak alıyorum. Benim için önemli olan, hafif ve rahat olmaları. Kullanım ömürlerinin uzun olması. Ve tabii ki en önemlisi, güvenli olmaları.

Araştırmalarım sonucunda, kendime şöyle bir liste hazırladım.

-Scorpion EXO R1 Evo Air Spor Kask
-Revit Eclipse 2 Mont Yazlık
-Revit Sand 4 Yazlık Eldiven
-Riderdenim Alize Pantalon

Sizce listem nasıl? Şunu alırsan daha iyi olur, bu daha güzeldir-güvenlidir-rahattır dediğiniz ürünler var mı?
Son olarak... 4 Mevsim olayına asla girmek istemiyorum. Hem kışlık, hem yazlık ayrı takım yapmayı düşünüyorum. Bütçe konusunda sorun yok, dediğim gibi senelerce kullanmayı düşünüyorum ve istiyorum. Bahsettiğim listenin üstüne çıkabilirim eğer ki söyleyeceğiniz ürünleri tavsiye ediyorsanız.
Şimdiden teşekkür ederim. Size daha birçok şey danışmak isterim. Muhabbet etmek, gezi planlamak da isterim tabii ki. Sağlıcakla ve selametle.