Kandırılmasına rağmen, Swara Bhasker Pakistan’dan Walima ekibini överken ‘duramıyorum, durmayacağım’ diyor – Gönderiye Bakın | hint filmi haberleri

Doğal

New member
Swara Bhasker, Pakistanlı bir tasarımcı tarafından Lahor’dan aktrise gönderilen Walima kıyafeti içinde bir vizyona benziyordu. Geçenlerde tasarımcıyı övdüğü için aldatıldı.
Swara kısa bir süre önce güzel lehengayı taktığı daha fazla fotoğrafını Twitter’da paylaştı ve yine övdü.

Tweet’ine buradan göz atın:

Swara1

“TAKINTILI! @ALIXEESHAN’ın çılgın dehasının bu yaratımının zarafetini ve güzelliğini unutamıyorum .. @apalabysumit’in mücevherleriyle kusursuz bir şekilde tamamlanıyor. Böylesine cömert büyücülerin yeteneklerinden yararlandığınız için ne kadar minnettarım! Tarun Chawla #SwaadAnusaar tarafından güzel bir şekilde çekildi.’

Kıyafeti ayrıntılı olarak görmek için daha fazla fotoğraf ekledi ve “Detaylar! #CantStopWontStop, bu @ALIXEESHAN kreasyonuna sevgilerimi gönderiyorum.. en sevdiğim @apalabysumit’ten mücevherler. Fotoğraflar: Tarun Chawla Aşk aşk aşk! #SwaadAnusaar #Walima.’

Swara, kısa süre önce gelinliğini Pakistan’dan seçtiği ve tasarımcıyı bunun için övdüğü için sosyal medyada insanlar tarafından dolandırıldı. Walima kıyafeti, Swara’nın düğün kutlamalarında giydiği birçok güzel kıyafetten biriydi.

Oyuncu, siyasetçi Fahad Ahmad ile evlendiğini açıkladıktan sonra herkesi şaşırttı.