Motosiklet Sis farı ve Stop Montaj Ustası-İstanbul

S

Sahtamhari

Guest
Arkadaşlar selamlar,
Arora Beatrix 2023 model motosikletime bir sis modüllü olarak sis farı ve stop lambası (f1-uçak kanadı ve kedi gözü) yaptırmak için usta arıyorum. Arka stop ve kedi gözü 3 saniye de bir yanıp sönecek ve fren yaptığımda ise çakarlı yanacak. Akşam sürücüler görmüyor arkadaş artık mecbur hale geldi. Bu konuda işinde iyi bir usta önerileri arıyorum.

Ben milleti arayıp sormaktan, bezdum bezdumm. İstanbul'da usta yok bu konuda ve Çin motorlarına işçilik yapmayız diyende var. Ürün alıp montaj yaptıralım dedikçe yok knmaster husky marka sis al eyv alalım, sonra kedi gözü al o da tamam, sonra da diyorlar ki motosikletin stoplarına yapamam sadece kedi gözüne yaparım ve bağlantıları aküden alırım. Kontak bağlantılı yapamam. İyi de dışarıda bir çocuk tuşa bassa sisler açıldı ve akü bitti geçmiş olsun. yani işin özünde bu işlerle uğraşan ve o süslü videolar çekip ama aradığında yok yapamam sadece japon çalışıyoruz diye ama marka japonda olsa çin malı malzeme olduğunu hatta ve hatta her haltta çin imzası olduğunu anlamayanlarla japonları şişirmeden işi bilen bir usta arıyorum.