Oyuncu yönetmeni Sunny Dagar, Zwigato’da Kapil Sharma ve Shahana Goswami’nin oyuncu kadrosu hakkında konuşuyor | hint filmi haberleri

Doğal

New member

Mitron, Muthoon, Aisha, Avrodh, Bloody Brothers ve The Broken News gibi projelerde çalışmış olan kast yönetmeni Sunny Dagar, şu anda Nandita Das’ın Zwigato’sunda Kapil Sharma ve Shahana Goswami’yi canlandırdığı için övgüler alıyor. Film, bir yemek dağıtım görevlisinin hayatı ve iş endüstrisinde karşılaştığı mücadeleler etrafında dönüyor.
Filmin aldığı tepkiler ve takdir hakkında konuşurken, “İzleyicilerden iyi bir yanıt aldık ve Kapil Sharma’nın tanınmış bir komedyenden filmdeki ortak bir dağıtım ortağına kadar bu tamamen farklı yönünü gördüklerini söyledik. Karakteri o kadar harika canlandırdı ki ve Shahana Goswami, Nandita’nın karakterini nasıl canlandırdı. seyirci bundan sonra yargılamadan önce düşünecekleri bir bölgede.”

Kapil Sharma ve Shahana Goswami’nin oyuncu kadrosunun nasıl gerçekleştiği hakkında konuşurken, “Bildiğimiz gibi, nandita madam her zaman olağanüstü bir şey buldu ve bu film sıradan insanlar hakkındaydı, bu yüzden bu filmi izleyiciler için iç açıcı kılmak için birini istedi. filmde rol alacak seyircinin kalbini nasıl kazanacağını kim bilebilir ve seyirciye hitap etmede Kapil Sharma’dan daha iyi kim olabilir Yetenek hakkında da konuştuğumuzda, hepimiz Shahana’nın sıkı çalışmasını ve farklı karakterlerle çok yönlülüğünü ve nasıl denediğini biliyoruz. karakterlerinin ve hikâyesinin derinliğine ulaşmak için… Böylece bu iki isim ortaya çıktı ve oyuncu seçimi gerçekleşti.”

Yönetmen Nandita Das ile iş tecrübesini paylaşarak, “Nandita Hanım ile çalışmak çok güzel bir deneyimdi. Ne istediğine dair net bir fikri vardı ve bu yüzden bu film üzerinde bu kadar tutkuyla çalıştım. Bunu istedi.” Bu yüzden sıradan insanların gerçeklerine yakın olabilmek için kastın gerçekçi olması gerektiğini ve böylece seyircinin filmdeki karakterlerle kolayca bağ kurabilmesini söyledi.

“Bayan Nandita tüm kadroda doğruydu ve onun beklentilerini karşılayan en iyi kişiyi teslim ettiğimizden emin olmak bizim işimizdi. Ben ve partnerim Bhuvneshwar’a gittik, çok fazla oyuncu aradık. Tüm seçmeleri kontrol ettik ve Adaylar, aslında ekrandaki karakteri haklı çıkaran ve seyircide iz bırakan kısa listeyi belirledi. Ve böylece tüm süreç devam etti.”