Satılık Kask Edliven Bot

K

killingroad

Guest
Herkese selamlar,

Bogotto eldiven sıfır, Alpinestars District WP çok temiz durumda. Diğerleri daha kullanılmış kategorisinde, çöpe gideceğine birinin işini görsün diyerek satıyorum. Ekipman satıcısı falan filan değilim o yüzden son fiyat falan gibi şeyler sormayın lütfen. Hepsini birden almayı düşünen olursa 21.000 TL yerine 19.500 TL'ye alabilir.
Forumdan özel mesaj ile veya [email protected]'a mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Maltepe'deyim. Kimseye görmediği ürünü kargolamak istemem, akşamları Maltepe sahilde otururuz bakarsınız. Bedeninden eminseniz iade almayacağımı da bilerek kargoyla şehir dışından alabilirsiniz.
Kaskı denemeden vermem, kafanıza uymuyorsa da vermem, sonra sana ne ulan falan olmasın.

Bogotto Monza Eldiven
Kullanılmamış - Large - ancak benim elim normalde Medium. Bogotto sitesinde de bir beden büyük sipariş edin diyordu, Medium eli olanlara uygundur. Bir kere evde giydim, bir kere de 5km motosiklet sürdüm. Özelliklerine internetten bakabilirsiniz. Yarış tipi uzun ve sağlam bir eldiven. İthalat kısıtlaması öncesi almıştım, maliyeti 120 civarı olmuştu.
Fiyat: 4.500 TL

Fotoğraflar:

Alpinestars District WP Bot
Kullanılmış - 44 Numara

Bu botu çok kısa süre kullandım. Bir kaç senedir ayakkabulıkta duruyor. Kullanılmamışa yakın kondüsyonda diyebilirim.
GoreTex değil, Alpinestars WP diyor ancak yağmurda giymedim, performansını bilmiyorum.
Şehir içinde bileksiz spor ayakkabı vb. yerine giyilebilir korumalı güzel bir bot.
Bu modelin yenisinde yok ancak denk olan Ridge WP'nin sıfır fiyatı 8.900TL
Fiyat: 3.500 TL

Fotoğraflar:

Alpinestars WEB GoreTex Bot
Kullanılmış - 43 Numara

4 senedir kullanıyorum, konforlu ve koruması da güzel bir bot.
Fotoğraflarını ekliyorum, yıpranmış durumda. En son orta seviye yağmurda giydiğimde su geçirmedi, ancak bu konuda asla bir garanti veremem.
Bir kaç sene daha tatlı kulllanımda işgörür, idareten uygun fiyata düzgün bir bot almak isteyen olursa diye satıyorum.
Sıfırı: 12.500TL
Fiyat: 3.500 TL

Fotoğraflar:

Alpinestars Faster 2 WP Bot
Kullanılmış - 44 Numara
Bir sene kadar kullandıktan sonra kenara kaldırdım, öylece duruyor. Yıpranmalar var ancak kullanılmayacak durumda değil, kozmetik kusurları var. Burnu ve tabanın bir kısmında soyulmalar var.
Sıfırı: 8.800TL
Fiyat: 2.500 TL

Fotoğraflar:

Scorpion Exo R1 Carbon Air Kask
Kullanılmış - Medium
2022 Haziran'da aldım, başka bir kaskla birlikte dönüşümlü kullanıyorum. Balaklavasız hiç takmadım.
Kafama çok iyi uymadığı ve istediğim kadar konforlu olmadığı için satmayı düşünüyorum. Düşmesi, kalkması, yan batması, elden kayması, uf olması vs yoktur. İkinci el kask işine de çok sıcak değilim ama hava yastıkları olduğu için biraz daha az etkileniyor kullanımdan. Kesinlikle başka şehre kargolamam, gelip denediğinizde kafanıza oturmuyorsa da satmam. Bir arkadaşınıza alacaksanız o gelsin, evet uyuzum.

Siyah vizörü duruyor, üstünde soyulmalar var ancak sürüşte göze direkt vurmuyor. Sİyah vizördeki kilit kırıldı, 3d printerdan bastığım parçayı taktım, o yüzden turuncu. Sorunsuz çalışıyor. Şeffaf vizöre kaskın yanında gelen pinlock takılı o tertemiz duruyor.
Kutusunu attım ama kask taşıma çantası ve yedek vizör çantası duruyor.
GoPro takabilmek için mount üzerinde, isterseniz sökersiniz. Interkom tabii ki dahil değil.

Sıfırı: 20.500TL
Fiyat: 7.000 TL

Fotoğraflar:

Tüm fotoğrafları yüksek çözünürlük çekmeye çalıştım ama detay fotoğraf merak ettiğiniz veya durumu ile ilgili soru sormak istediğiniz ürün varsa bana ulaşabilirsiniz. Ürün özellikleri için yazarsanız cevap vermeme ihtimalim yüksek.