Twin Tenere Tracer

• Konuyu başlatan nicknamer
  • Başlangıç tarihi
N

nicknamer

Guest
Fikrimi değiştirmeden gelip sormak istedim.

1) Twin Tenere ya da Tracer (3T) almak için tek eksiğim biraz cesaret biraz akıl. Sadece keyfi süreceğim, bol bol parlatma ve km yerine bez eskitme amacı ile alacağım.
2) Ehliyet ve ekipmanım var. Yaş 30+, Arabam da var. Motor sürekli sürmeyeceğim, İstanbulda yaşıyorum.
3) Garajım yok. Ben bu cihazı çaldırmam değil mi abus, takip vs. Olmaz diyorsanız hiç bulaşmayayım. Üzülmek istemiyorum. Kasko yaptırsam kapıya koyup, kasko ödüyor mu? Yoksa hırsızlık kapsam dışı mı? Twin bırakanlar var benimkine de bişi olmaz herhalde?

Bunlardan:
1) Tenere dışında binmedim, tek sorun bu.
2) Tracer hayalim. Ama versiyonlar o ekranlar r1 ekranlısı 490k tl.
3) Aynı fiyata 6k km de tenere, 25k km tracer, 45-50k km Twin bulunuyor.

Hangisini alayım, ne önerirsiniz. Hafta sonu sadece yollar boş ise çıkarım, trafik çekemem. Parlatmadan rahatlayamam. Fikrimi değiştirmeden önerilerinizi alıp, parayı gömmek istiyorum.

Özellikle nickfurrie, tommygun vb. gibi kullanıcıların yorumlarını ayrıca dikkate alacağım. Biliyorum bu fiyata CbHornet de var ama bulgur pilavı derdim yok. Yamaha Honda dışında Suzuki, Bmw, Ducati istemiyorum. (Suzuki 800 DE güzeldi ama Tracer Twin varken istemiyorum pahalı geliyor o bağı kuramadım) Elbette her motosiklet güzeldir ama Toyota ve Yamaha bende ayrı yere sahip.

Teşekkür ediyorum, tekeriniz düz bassın.