Varun Dhawan, Goa’ya Özel 53. IFFI’de Bhediya şarkılarıyla güçlü bir performans sunuyor! | Hint Film Haberleri

Doğal

New member
Varun Dhawan şu anda Kriti Sanon’un yer aldığı merakla beklenen bir sonraki ‘Bhediya’nın yayınlanmasını bekliyor. Filmin tamamı bu ay içinde vizyona girecek. Bundan önce, ekip promosyonları için hazırlanırken, yönetmen Amar Kaushik’in sinema vizyona girmeden önce Goa’daki Uluslararası Hindistan Film Festivali’nde büyük bir galasının olacağı konuşuluyor.

ETimes’a özel olarak, Varun’un Bhediya şarkılarına ve bazı vatansever şarkılara çeşitli dans numaraları sergileyeceği bilgisi verildi. Aktörün sahnedeki enerjisi her zaman övgüye değer olmuştur ve izleyiciler ve hayranlar bunun canlandığını göreceklerdir.

Bhediya ekibine yakın bir kaynak, daha önce bu büyük prömiyerin herkes için bir kazan-kazan olacağını kanıtlayacağını ima etmişti ve Bhediya duyurulmasından bu yana çok geç kaldığı için, IFFI ekibi bunun çok fazla heyecan getireceğine inanıyor.

Bhediya’dan bahsetmişken, Kriti Sanon da filmde başrol oynuyor. Proje aynı zamanda Varun ve Kriti’nin hit film ‘Dilwale’den sonraki ikinci işbirliğini de işaret ediyor. Varun, bir kurt tarafından saldırıya uğradıktan sonra kurt adama dönüşen bir gencin rolünü oynuyor. Öte yandan Kriti, filmde Dr Anika rolünü oynuyor. Filmde ayrıca Abhishek Banerjee ve Deepak Dobriyal başrolde.

Tüm promosyonların ortasında, Varun kısa süre önce vestibüler hipofonksiyonla mücadele hakkında açıldı – kişinin dengesini etkileyen bir bozukluk. Bunun dışında Varun, pandemiden sonra kendini çok zorladığını da itiraf etti.

Mumbai’deki bir etkinlikte Varun, vestibüler hipofonksiyon teşhisi konulduktan sonra ara vermek zorunda kaldığını söyledi. Pandemi sonrası kendisi için de işlerin değiştiğini paylaştı. India Today toplantısı sırasında, JugJugg Jeeyo filmiyle çok daha fazla baskı yapacağını söyledi. “Seçim için yarışıyormuşum gibi hissettim. Neden bilmiyorum ama kendime çok fazla baskı yapıyorum.”

Eklemeye devam etti: “Son zamanlarda durdum. Bana ne olduğunu bilmiyordum. Vestibüler hipofonksiyon denen bir şey yaşadım, (nerede) temelde dengeniz bozuluyor. Ama kendimi çok zorladım. Sadece koşuyoruz. Bu yarış, kimse neden diye sormuyor. Hepimizin burada olmasının daha büyük bir amacı (neden) olduğunu düşünüyorum. Ben benimkini bulmaya çalışıyorum ve umarım insanlar da kendi amaçlarını bulur.”