Yasadışı İçki Raketi: Sahibi Kasabadaki 4. Birimi Yıktı | Jaipur Haberleri

MuzMo

New member


JAIPUR: Çok nadir görülen bir olayda, Jaipur Kalkınma Otoritesi bir yapıyı yıkmaya hazırlanıyorlardı Shivdapura Pazar sabahı erken saatlerde olay yerine gelen polis yetkilileri, bina sahibinin binayı kendisinin yıktığını tespit etti.
Bu bağlı dördüncü yapıdır yasadışı içki raketi sahibi tarafından son üç gün içinde yıkıldı. “Pazar sabahı, Shivdaspura köyündeki Badapadampura Yolu üzerinde, kaçak içki deposu olarak kullanılan binayı ziyaret edecektik. Ekipler için hazırlıklar tam gaz devam ediyordu. JDA icra kanadı ve yerel, sabah 8 civarında olay yerine ulaşır ve yapıyı yıkar. Ancak, erken saatlerde yerel polis bize mal sahibinin kendi binasını yıktığını bildirdi” dedi.
27 Ocak’ta JDA yetkilileri bu binanın sahibine karşı bir ihbarda bulundu.
Bina, Shivdaspura’daki Badapadampura Yolu üzerindeki 103 Nolu Parselde bulunuyordu. Kaçak içki deposu olarak kullanılmaktadır.
“Toplamda yasadışı içki ticaretiyle ilgili dört yapıya dava açtık. Dört vakanın hepsinde, mal sahipleri verilen ihbar süresi içinde yapıyı yıktı ve yıkımı yapmak için sahaya gelmek zorunda kalmadık” dedi. JDA Raghuveer Saini.