Arjun Rampal, Dhaakad başarısızlığı hakkında: İnsanların sinemaya gitmekten korktuğunu bile söyleyemeyiz, Bhool Bhulaiyaa 2 gerçekten iyi iş çıkardı |

Doğal

New member

Arjun Rampal en son gişede korkunç bir şekilde bombalanan Kangana Ranaut’un başrol oyuncusu Dhaakad’da görüldü. Büyük bütçeli film, gişede çifte asırlık hasılat yapan rakibi Bhool Bhulaiyaa 2 ile karşılaştırıldığında, ömrü boyunca 3 crore’den fazla kazanmak için mücadele etti. Oyuncu, beklentileri karşılayamadığını söyleyerek Dhaakad’ın başarısızlığı hakkında şimdi açıldı.
“Pahalı bir filmdi, bu yüzden evet, iyi gitmediğinde canımı yakıyor. Yaptığı türden şarkılar yapmayı hak ettiğini düşünmüyorum. O zamanlar insanlar şüpheciydi. Dhaakad ilk birkaç filmden biriydi. Pandemiden sonra çıkan filmler. İnsanlar sinemalara gitmekten korkmuş olabilir,” dedi Arjun Hindustan Times’a.

“Bhool Bhulaiyaa 2’nin çok iyi iş çıkardığını bile söyleyemeyiz. Belki de yanlış filmle yayınladık. Her filmin bir kaderi vardır ve siz bunu kabul edip yolunuza devam etmelisiniz. Gerçek gerçektir” diye ekledi. . Ama film orada, bununla gurur duyuyorum, gurur duymayacağım bir film değil. Bir filmden çok şey aldığınız sürece sorun yok.”

Arjun daha sonra Dhaakad gibi büyük bütçeli filmlerin gişede oynaması için baskı olduğunu söyledi. Ancak içerik odaklı filmleri sevdiğini ve izlediğini söyledi. “Gösteri filmlerini seviyorum. Bu benim seçimim” dedi.

Bununla birlikte, aktör, Shah Rukh Khan’ın Pathaan’ının dünya çapında gişede harika bir iş çıkardığı için minnettar. Sektörün böyle rakamlara ihtiyacı olduğunu söyleyen Gül, gişe rakamları önemli değil diyemeyeceklerini sözlerine ekledi.