Bieber, Jenner, Radcliffe: 10 olağanüstü ünlü araba

BasriBey

Global Mod
Global Mod
Birisi Hollywood yıldızı arabaları sorduğunda ne düşünüyorsunuz? Ferrari mi? Lamborghini mi? Aşırı durumlarda Bugatti? Şüpheniz varsa, muhtemelen yanılmıyorsunuz, çünkü genellikle bir film veya müzik yıldızının filosunda adı geçen üreticilerden en az bir araç bulunur.


Aslında, ünlülerin ilginç şeyler dolabına da bir göz atmaya değer, çünkü çok parası olanlar bazen oldukça sıra dışı markalar satın alırlar. Veya – ve bu şaşırtıcı bir şekilde sık sık olur – oyunda, başarı ile şımartılan yıldızlara itibar etmekten daha fazla neden vardır.


Potter Punto ve Hollywood Böceği
Örnek Daniel Radcliffe: Harry Potter yıldızı reşit olduğunda her şeyi satın alabilirdi. Ancak filosu, İngiltere’de idareli ve fark edilmeden uçabileceği bir Fiat Punto ile başladı. Veya Clint Eastwood’u. Bu adamın resimleri mazot ve benzin kokuyor, değil mi? Gerçek hayatta, filmde Ford Gran Torino Sport’unu silahla savunan adam, Fiat 500e kullanmayı da seviyor. Doğru, “e”, “elektro” gibi.


Ünlüler arasında gerçek araba tutkunları da var. Chris Pratt, yıllardır kendi elleriyle restore ettiği eski VW Beetle’ı üzerinde çalışıyor. Ve model Kendall Jenner, filosunu Jay Leno’nun kalp atışlarını bile hızlandıran gerçek klasiklerle genişletmeyi seviyor.


George Clooney, Elvis ile birlikte en küçüklerinden birine sahiptir.
Tüm bunların başında, bir satın alma kararı verirken akıllarında özellikle dar park yerleri olduğu anlaşılan yıldızlar geliyor. Aktör George Clooney’nin sadece 99 santimetre genişliğindeki bir araba için altı rakamlı bir meblağ ödediğini ve Elvis Presley’in bir balon araba kullandığını açıklamanın başka bir yolu yok. Amerikan yollarının zaman zaman dar olabileceğine inanmak zor.


Bu galeride, aynı zamanda özel insanlar olan gerçekten istisnai araçların on örneğini bulacaksınız. Papa’nın teorik olarak bir Lamborghini sürebileceğini biliyor muydunuz?