Deepika Padukone, 15 yıldır Bollywood’dayken gizemli bir duyuru yapar; Ranveer Singh ‘Bana Bir Öpücük Verme Zamanı’ Diyor – İZLE | Hint Film Haberle

Doğal

New member
Singh, ‘Bana bir öpücük vermenin zamanı geldi’ diyor – İZLE

Deepika Padukone, hayranlarıyla şifreli bir video paylaşmak için Instagram hesabını tuttu. Oyuncu, Bollywood’da 15 muhteşem yılı geride bıraktı.

Videoyu buradan izleyin:

Videoda oyuncu hala göz alıcı görünüyor. Videoda “Doğuya bakmanın zamanı geldi” yazıyordu. “#staytuned” yazdı.

Videoyu paylaşır paylaşmaz her taraftan tepkiler yağdı. Yakışıklı kocası Ranveer Singh, yorum bölümüne şunları yazdı: ‘Bana bir öpücük verme zamanı’, ardından bir öpüşen yüz emojisi ve bir öpüşme emojisi.

Hayranlardan biri ‘Bu onun güzellik markası için mi?’ diye tahminde bulunurken, bir diğeri de ‘Her zaman bizi izlemeye devam edin! Sabırsızlanıyorum’.

Deepika Padukone, sektördeki 15 yılında sadece gişedeki hakimiyetini kanıtlamakla ve birbiri ardına en iyi performansıyla etkilemekle kalmadı, aynı zamanda tekrar tekrar dünya çapında bir sansasyon yarattı ve Hindistan’ı uluslararası platformlarla gururlandırdı. Kısa süre önce, birçok üst düzey lüks ve uluslararası üne sahip markanın küresel yüzü haline gelen ve bir kez daha tarih yazan ilk Hintli ve hatta Asyalı oldu.

Hemen köşeyi dönünce işte, Shah Rukh Khan ile birlikte görüleceği 23 Ocak tarihli ‘Pathaan’ın teaserında süper seksi görünümü hakkında çıldırmayı çoktan bıraktı. En iyi filmlerden birine sahip ve diğerlerinin yanı sıra ‘Fighter’ ve ‘Project K’da da izlenecek.