Hrithik Roshan, Rakesh Roshan ve Pinkie Roshan akşamı K-pop yıldızı Jackson Wang ile geçirir; buna ‘unutulmaz’ deyin | hint filmi haberleri

Doğal

New member

Lollapalooza festivali, 28 ve 29 Ocak tarihlerinde Mumbai’de Mahalaxmi yarış pistinde gerçekleşti. Hindistan’ın en büyük müzik festivaliydi ve dünyanın her yerinden çeşitli sanatçılar sahne aldı. K-pop yıldızı Jackson Wang da 28 Ocak’ta Mumbai’ye geldi ve hayranlar ‘GOT7’ yıldızıyla özçekim yapmak için can atıyordu.
Loolapalooza festivalindeki performansı da netizenleri hayran bıraktı. Festivalin ardından Hrithik Roshan, ebeveynleri Pinkie ve Rakesh ile birlikte Roshan Wang’ı aldı ve akşamı onunla geçirdi. Pinkie, Wang ile fotoğraf çektirdi ve geceyi unutulmaz olarak nitelendirdi. Şöyle yazdı: “@jacksonwang852g7 ile unutulmaz bir akşam Ne harika bir genç, yetenekli, kültürlü, köklü bir çocuk!!!! !!! Bağlantı anında kuruldu
🕉
her yerde sihir vardı
❤
❤
Tanrı seni korusun Jackson
🙏
❤
hoşgeldin bizim aile
❤
🙏
🕉
🌺
dahası, evimizin yardımıyla poz verdiği için çok mutluydu
❤
🙏
ÇOK KALP… @jacksonwang852g7’nin TÜM konusu bu
❤

Hrithik’in kendisi de oldukça rock yıldızı olan arkadaşı Saba Azad da Imaad Shah’ın yer aldığı Mad boy/Mink grubuyla festivalde sahne aldı. Hrithik, festivalin tadını çıkarırken Saba’yı neşelendirmek için eski eşi Sussanne Khan, Arslan Goni ve Pashmina Roshan ile birlikte oradaydı.

Jackson performansa hayranlarını Namaste ile selamlayarak başladı. Onlara ‘Burada olduğuma inanamıyorum’ dedi. Hindistan’da performans sergilemek 4-5 yıldır benim için bir hayaldi. Bollywood’un büyük bir hayranıyım. Keşke daha uzun kalabilseydim. Beni burada ağırladığınız için teşekkür ederim.”