Manoj Bajpayee, karısı Shabana Raza’nın kendisine ‘İnsanları üzme şeklinle, kariyerin çoktan bitmeliydi’ dediğini hatırlıyor | hint filmi haberleri

Doğal

New member

Manoj Bajpayee, yıldız performanslarıyla neredeyse otuz yıldır Hint film endüstrisinde bir etki yarattı. Manoj, oyunculuk kariyerinde birçok hit vermiş olmasına rağmen eşi ve eski aktris Shabana Raza’nın birçok insanı üzmesine rağmen sektörde bu kadar uzun süre ayakta kalmasını mucizevi bulduğunu söyledi.
“Sektörde hala var olmanızın harika olduğunu söyledi. Ona neden böyle söylediğini sorduğumda, Shabana, “Tumne jaise itne logon ko naraaz kiya hai, tumko khatam ho jana chahiye tha ab tak (İnsanları üzdüğüne göre, kariyerin uzun zaman önce bitmeliydi)” dedi. Manoj, Mashable’a “İnsanlar hayır duymaya alışkın değil ve pek çok kez hayır dedim” dedi.

Ayrıca şunları ekledi: “Burada adil bir çekim için çok mücadele ettim ve ben de saldırgan olduğumu kabul etmeliyim ama başka bir yol görmedim. Filminizin gişede nasıl performans gösterdiğine göre para alırsınız dediler. ofis, ama ben bunca yıldır buradayım, güvenilir işler yaptım, bu yüzden daha çok kazanıyorum dedim.

Aynı etkileşim sırasında Manoj, “dünyanın sert görünümüne” karşı aile üyelerine karşı aşırı korumacı davrandığından ve bazen aşırıya kaçtığında onu nasıl kapattıklarından da bahsetti. Ayrıca sevgilisini gözetlemediğini, güvende olup olmadıklarını kontrol ettiğini de sözlerine ekledi.

“Kuch zyada koruyucu doğa ka hun tot daant pad jaati hai (bazen aşırıya kaçıyorum, bu yüzden beni kapatıyorlar). Bugünün kadınları, ister karım ister kızım, onlara karşı fazladan korumacı olmanızı istemiyorlar ve bir yerde onlar Çok haklısın. Bu tür bir aşırı endişe boğucu olabilir” dedi.