Mouni Roy, Jersey’li aktörün hıçkıra hıçkıra ağlarken bir fotoğraf yayınlamasının ardından ‘en tatlı’ Mrunal Thakur’a en sıkı şekilde sarıldı, iç açıc

Doğal

New member
Son zamanlarda, aktör Mrunal Thakur, hıçkırarak ağladığını gösteren bir fotoğraf yayınlayarak, bazen iyi olmamanın sorun olmadığını kanıtladıktan sonra internetten endişeyle ayrıldı. Şöyle yazdı: “Dün zordu. Ama bugün daha güçlüyüm, daha akıllıyım ve mutluyum! Herkesin hikayelerinde yüksek sesle okumadıkları sayfalar vardır, ama ben benimkini yüksek sesle okumayı seçiyorum – çünkü belki de dışarıdan birinin bu dersi öğrenmesi gerekiyor.” Öğrendim.” “Her seferinde bir gün alarak! Saf ve savunmasız olmak sorun değil.”

Mrunal ile sıcak bir dostluğu paylaşan Mouni Roy, bugün erken saatlerde IG hikayelerinde onunla bir fotoğraf paylaştı ve ona sımsıkı sarıldı. Resim, Mouni’nin yazdığı gibi, kucaklaşan iki arkadaşı gösteriyor: “Bugünü hatırla. Sevgili M’ye kocaman bir kucaklama ve sevgi dolu bir prosecco küveti gönderiyorum.”

Yakalama3

Hareketini gören Mrunal, fotoğrafı yeniden paylaştı ve “Seni çok seviyorum! Hayatımda olduğun için mutluyum Mouns” yazdı. Ayrıca fotoğrafa birden fazla kalp emojisi bıraktı.

Yakalama4

Dün, Mrunal hayranlarını şaşırttıktan sonra, artık her şeyin yolunda olduğunu açıkladı. Şöyle yazdı: “Ve bu fotoğraf, kendimi son derece üzgün hissettiğimde ve gelemediğimde çekildi, ama bugün mutluyum. Ve başardım, woohoo!”.

Mrunal bundan sonra savaş dramasında yer alacak Pippa Ishaan Khatter ile. O da var gümre onu kedi Aditya Roy Kapur ile.