Priyanka Chopra, Bollywood’dan Ayrılma Hakkındaki Yorumları İçin TROLDED; Twitterati geçen hafta ‘rahat sıkıcı’ dediğini hatırlattı | hint filmi hab

Doğal

New member
Priyanka Chopra, Dax Shepard’a içini döktü ve podcast’inde Bollywood film yapımcılarının “ona rol vermemesi” ve sektörü “politika” ile suçlaması nedeniyle Hollywood’a taşınmaya karar verdiğini açıkladı. Oyuncuyla ‘Armchair Expert’ komedi podcast’inde konuşan aktris, film endüstrisinde ‘insanlarla arasının bozuk’ olduğunu da açıkladı.
Bunu “daha önce hiç söylemediğini” itiraf etti ve şimdi yalnızca “güvende” hissettiği için açıldığını ekledi.

“(Hint filmi) endüstrisinde bir köşeye sıkıştırıldım. Beni sebeplerden dolayı kadroya almayan insanlar oldu, insanlarla tartıştım, o oyunu oynamakta iyi değilim, bu yüzden siyasetten biraz yoruldum ve Molaya ihtiyacım olduğunu söyledim,” dedi Priyanka sohbette.
Oyuncu, Bollywood’da doğru filmleri bulmakta zorlandığını da sözlerine ekledi. “Oyuncu olmak istemediğim türden filmlerde rol alırken zaten evde sorunlar yaşadım” dedi. O sırada Jimmy Iovine’in devreye girdiği ve o zamana kadar iki yıldan fazla bir süredir Los Angeles’ta yaşadığı için oyunculukta temsil edilmesini istediği bildirildi.

Bununla birlikte, Priyanka’nın yorumları, “yine kurban kartını oynadığı” iddiasıyla yıldızı trollemek için Twitter’a giden pek çok kişi tarafından iyi karşılanmadı.

“PRIYANKA CHOPRA’YI SEVİYORUM. Ama kabul edelim, Bollywood’daki kötü politikalar yüzünden PC ABD’ye taşınmadı. Bcz bu her SEKTÖRDE oluyor. Vay canına bu onun hatası değil. Birincisi çünkü vo (kahverengi)- Hintli hai toh Hollywood’da büyümek için bugünün Woke America’sında kurbanı oynamak gerekli,” bir tweet okudu.

Bir başkası film kariyerine yansıdı ve “ve kurban kartı yine çıktı. Priyanka Chopra, 2014’te Quantico ile anlaştı. 2014’te YRF ile Gunday yaptı. 2015’te DDD ve Bajirao Mastani. çünkü başka bir Hollywood kamera hücresine sahip oldu, ancak bir köşeye itildi.

Bir Twitter kullanıcısı, PeeCee’nin geçen hafta viral olan ve Bollywood’un rahatlığını bırakıp Hollywood’a taşındığını iddia ettiği yorumlarını hatırladı çünkü ona göre “rahat sıkıcıdır”. Tweet, “En son rahatın sıkıcı olduğunu söylediğinde, şimdi bunu Hollywood’a taşımaya karar verdi? Tam olarak ne söylemeye çalışıyor?”

priyanka chopra bollywood t

Başka bir tweet’te bir netizen, Priyanka’nın “sadece haber vermek için” bu tür açıklamalarda bulunduğunu iddia ederek sektörün en büyük yıldızlarıyla çalışmak zorunda olduğuna dikkat çekti. Twitter kullanıcısı gülünç bir ifade yayınladı ve şöyle yazdı: “Yani, Bollywood’da bazı en iyi filmleri var, srk, Akshay, salman, Ranbir, Sanjay Leela Bhansali, agneepath vb. jee le Zara ile Farhan Politika ile çalışmak zorunda, her yerde, hatta normal hayatta yani…?”

Bir başkası, Chopra’nın art arda başarısız olan film girişimleriyle birleştiğinde sektördeki artan rekabetin, onu geçiş yapmasına yol açtığını söyledi. Bir tweet, “Bu bir sürü saçmalık. Birkaç isim vermek gerekirse Deepika, Kangana ve Alia gibi diğer aktrisler hit üstüne hit oldu. Bu yüzden, eşleşemediği için ayrılmaktan başka seçeneği yoktu,” bir tweet okudu.

Priyanka, Amerikan televizyon çıkışını ‘Quantico’ dizisinde başrol oynayarak yaptı. Daha sonra 2017’de ‘Baywatch’ ile ilk Hollywood filmini yaptı ve en son ‘The Matrix: Resurrections’da görüldü. Daha sonra Russo Brothers’ın casusluk dizisi “Citadel”de Richard Madden’la birlikte rol alacak.