Priyanka Chopra Koyu Teninin Hint Filmlerinde Açıldığını Açıkladı, Adalet Kremi Reklamları Yapmanın Son Derece Zararlı Olduğunu Söyledi | hint filmi

Doğal

New member

Priyanka Chopra, kirli siyaset yüzünden Bollywood’dan ayrıldığına dair şok edici ifşasının internette su yüzüne çıkmasından bu yana internette çalkalanıyor. Priyanka, podcast’inde Dax Shepherd ile aynı etkileşim sırasında, filmlerinde koyu ten nedeniyle nasıl aydınlandığından ve adil krem reklamlarına katılmanın ne kadar zararlı olduğundan da bahsetti.
“Filmlere başladığımda esmer olarak görüldüğümü, esmer aktris olarak yazıldığımı hatırlıyorum ve ‘Siyah ne demek? Bu ne anlama geliyor?’ … Bir güzellik markası, bir aktrisin yörüngesinin gerçekten büyük bir parçasıdır. Ve tüm güzellik markaları bu kremleri sattı,” dedi Priyanka.

Priyanka, 2000’lerin ortalarındaki reklam çekimi hakkında ayrıntılı olarak konuştu ve çiçek satan koyu tenli bir kızı oynadığını ve ona bakmayan bir adam tarafından reddedildiğini söyledi. Daha sonra bu adalet kremini kullanmaya başlar ve sonra bir iş bulur, erkeği alır ve tüm hayalleri gerçek olur.

Aktris, rollerinin çoğu için nasıl aydınlandığı hakkında konuşmaya devam etti. Ayrıca filmlerde rol alırken daha açık tenli insanların avantajlı olduğunu da sözlerine ekledi. “Pek çok filmde canlandım. Makyajla ve ardından parlak ışıklandırmayla. Hala hatırladığım bir şarkı vardı. Adı ‘Chitti dudh kudi’ idi, yani süt gibi beyaz bir kız ve ben o değilim. ama onu oynadım ve filmde gerçekten rahatladım” dedi.

“Film işine girdiğimde, eğer dürüst olsaydın, bir şekilde başarı veya oyuncu kadrosuna alınman garantiydi, ama eğer daha esmersen ben o kadar da karanlık değilim, esmer kızlar için ‘Hadi seni daha hafif yapalım’ demekti. ‘ .’”