Salman Khan, Nikhat Zareen’i Dünya Boks Şampiyonası altın madalyasını kazandığı için tebrik ediyor; ‘Benimle son görüştüğünüzde, tekrar kazanacağınız

Doğal

New member

Bollywood süperstarı Salman Khan, dünya boks şampiyonu olan Hindistan’ın ‘Altın Kızları’nın amigo kızı oldu.
Nikhat Zareen, Pazar günü ikinci Dünya Kupası altınını aldı ve bu başarıyı elde eden yalnızca ikinci Hintli kadın olarak unvanını korudu. Lovlina Borgohain, Nitu Ghanghas ve Saweety Boora ile birlikte şampiyonada ilk altınını aldı.

Salman, Nikhat’ı büyük galibiyetinden dolayı tebrik etti ve “Benimle son tanıştığında bana tekrar kazanacağına söz vermiştin ve kazandın. Nikhat seninle gurur duyuyorum.”

Benimle son tanıştığında, tekrar kazanacağına söz vermiştin ve kazandın. Seninle gurur duyuyorum Nikhat. Tebrikler… https://t.co/y4kxtC3g3R

— Salman Khan (@BeingSalmanKhan) 1679917103000
Salman ayrıca “Kadınlar boks dünya şampiyonasını kazandığınız için tebrikler” diyerek takımı sıcak bir şekilde tebrik etti.

Bu, Hindistan’ın Kadınlar Dünya Boks Şampiyonasında tarihinde ikinci kez dört altın madalya kazanmasıdır. Ülke daha önce 2006 yılında Mary Kom, Sarita Devi, Jenny Lalremliani ve Lekha KC’nin altın madalya kazanmasıyla hedefe ulaşmıştı.